Služby

SENZORICKÁ STIMULÁCIA V SOĽNEJ JASKYNI.

Soľná jaskyňa plne nahradzuje pobyt pri mori.Je vybudovaná výhradne z prírodného materiálu,rôznych druhov kamennej a morskej soli. Spojenie s funkčnou terapiou so svetelnými a zvukovými podnetmi.

CVIČENIE VO VODE

-znížená záťaž kĺbov, odľahčená chrbtica-voda slúži pre telo ako bandáž, teda prekrví svalstvo a rozprúdi lymfu, uvoľňuje svalový tonus, rozvíja svalovú silu, vytrvalosť-psychické uvoľnenie…

PANAT so vzduchovými dlahami

PANat = Pro-aktívna liečebná Aplikácia v Neurorehabilitácii.Liečebná metóda s nafukovacími dlahami.Cvičenie je zábavné,nebolí. Uľahčuje pohyb, tlmí tras, atetózne pohyby, opuch, hypertonus.

DNS

Metóda DNS ( Dynamická neuromuskulárna stabilizácia podľa prof. Kolářa) Jedná sa o cvičenie pohybových funkcii vo vývojových polohách.

Therasuit

Využíva oblek TheraSuit,rehabilitačná cvičebná klietka a cvičenie v pružných lanách, vďaka ktorým dieťa vzpriamene stojí, chodí alebo poležiačky na rehabilitačnom stole dochádza k nácviku pohybu.

Kinezioterapia

Individuálne nastavené cvičenie- fit lopty, balančné plochy, posilovacie a funkčné cvičenie, strečing, jóga.

Thermoterapia

Termoterapia – zahŕňa pôsobenie teplých a studených podnetov vo forme obkladov či zábalov.Studené obklady využívané na stimuláciu svalstva (oforaciálna stimulácia, hypotónia)Kryoterapia